.

.

New
Nintend Wii ile uyumlu Wii Denetleyici, Motion Plus ile Wii U, Silikon Kılıf ve Bilek Kayışı ile 1 Paket Wii Uzaktan Kumanda ve Nunchuck Denetleyici (Mavi)

Nintend Wii ile uyumlu Wii Denetleyici, Motion Plus ile Wii U, Silikon Kılıf ve Bilek Kayışı ile 1 Paket Wii Uzaktan Kumanda ve Nunchuck

₺ 116.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

[Dahili motion plus] Wii uzaktan kumanda, daha iyi bir oyun için daha yüksek hassasiyet ve daha yumuşak çalışma için dahili bir motion plus'a sahiptir. [Rahat bir his ile tasarım] Wii controller, rahat bir his ile bir kemer tasarımına sahiptir .Elinizde bu wii remote hissine bayılacaksınız.Yön kontrolü için sadece bir joystick ve iki omuz düğmesi joystick ile basit bir sol kavrama yapısı. [Eğim değiştirme indüksiyonunu destekler] Sol taraftaki wii denetleyicisini bağlamak için sağ taraftaki wii denetleyicisinin altına bağlanarak eğim değiştirme indüksiyonunu da destekler, sol taraftaki wii denetleyicisini hareket ettirmek hareket yönünü kontrol edebilir. [Titreşim geri bildirimi ve dahili hoparlörler ile] Wii denetleyicisi, daha gerçekçi ve canlı bir oyun deneyimi için oyun seslerinin zamanında geri bildirimi için dahili bir hoparlöre sahiptir. [İki adet AA pil ile çalışır] Wii Denetleyicisi ve Nunchuck Combo iki adet AA pil ile çalışır, wii denetleyicisi pil içermez, pilleri ayrı olarak satın almanız gerekir.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir