.

.

New
WDBB Dosya Rafı Dosya Tutucu Plastik Büyük Kapasiteli Dosya Rafı Üç Katlı Ofis Dosya Sıralayıcısı Organizasyon ve Depolama için Ofis,Ev,Okul ve Yurt için Uygundur (Renk: B)

WDBB Dosya Rafı Dosya Tutucu Plastik Büyük Kapasiteli Dosya Rafı Üç Katlı Ofis Dosya Sıralayıcısı Organizasyon ve Depolama için Ofis,Ev,Okul

₺ 283.20

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Çok yönlülük : Dergileri saklamanın yanı sıra, masaüstü kitap çantası, katalog organizatörü, puan organizatörü, piyano kitap organizatörü, çizgi roman veya boyama kitabı organizatörü vb.Olarak da kullanılabilir.Benzersiz tasarım : içi boş tasarım, istikrarlı yapısı, pürüzsüz havalandırma, pürüzsüz yüzey, kolay temizlenir.Kararlı yapı : Dört köşe, yüksek taşıma kapasitesine sahip yüksek basınçlı plastik braketlerle desteklenir.Pratik ve kullanışlı : veriler organize edilir ve saklanır, kolay erişilebilir, emek tasarrufu ve zaman tasarrufu sağlar ve ofiste rahattır.Sırada uzay Tutmak daha fazla yer kazanmak.Masaüstünüzü düzenli tutmak için alandan tam olarak yararlanın.Şık depolama çözümleri : Pratik tasarım masalar, kişisel çalışma alanları, kurumsal posta, kabinleri, yatakhaneler, ev ofis, aile odası ve mutfak tezgahları için organization Commodity adı kaydetme şık, uzay yararları tadını çıkarabilirsiniz herkes : mağaza kitaplar için kullanılan kullanır 25.7 cm Wide aralığı : *32.5 24.3*rack Commodity malzeme dosyası : plasic Product boyutu : , klasörler, vb çok uygundur.Uygulama senaryosu : ev, okul veya ofis vb.Için uygundur.notlar : 1. Lütfen satın almadan önce ihtiyacınız olan rengi ve stili tekrar onaylayın.2. Size daha iyi ürün ve hizmetler sunabilmemiz için paylaşımlarınızı ve geri bildirimlerinizi bekliyoruz.3. Herhangi bir sorunuz varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz e-posta aldıktan sonra en kısa sürede size cevap verecektir.4. Mağazamızdaki tüm ürünler ayni alınır.Çekim ışığı ve monitör arasındaki fark nedeniyle, hafif bir renk sapması normaldir.5. Farklı ölçüm araçları ve yöntemleri nedeniyle, veri boyutunun 1-3 cm'lik bir hataya sahip olması normaldir.Anlayışınız için teşekkür ederiz.6. Mağazamıza hoşgeldiniz, size her zaman kaliteli ürünler sunmaya hazırız, mutlu bir gün diliyorum!.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir