.

.

New
Demoyu 12/24 Renk Akrilik Boya Seti Renk Boya Kumaş Giyim Cam Çizim Boyama 15 ML Çocuklar için Su Geçirmez Sanat Malzemeleri çocuk Öğrenci Hediye Resimsel Üretim (Renk: 12 Renk)

Demoyu 12/24 Renk Akrilik Boya Seti Renk Boya Kumaş Giyim Cam Çizim Boyama 15 ML Çocuklar için Su Geçirmez Sanat Malzemeleri çocuk Öğrenci

₺ 77.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

100 % marka yeni ürün.Malzeme : Alüminyum tüp.Boyutu : 15 ml.Renk : 12 renk / 24 renk.Not : 1. Hepimizin bildiği gibi, farklı bilgisayarlar renkleri farklı şekillerde görüntüler, gerçek proje rengi aşağıdaki resimden biraz farklı olabilir.2. Lütfen boyutu dikkate almayın.Bazen ölçek tarif ettiğimizden daha dar olabilir.Çin genellikle Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nden daha küçüktür.Bu nedenle, lütfen 1-3 cm'lik bir mesafe bırakın.3. Boyutu seçerken herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Size bazı önerilerde bulunacağız, ancak yalnızca referans amaçlıdır.Karışık satış, renk ve ebatlar için siparişleri kabul edebiliriz.Sayı ne kadar büyük indirim.Paket içerir : 1 set pigmentler (12 pcs pigmentler / 24 pcs pigmentler).

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir