.

.

New
Karbür Bıçak Dönüm Aracı 1010 1212 1616 2020-1.5 2 2.5 3 4 5 Kanal Açma arborTool Tutucu Sıkıcı Bar cnc aracı dış dönüm aracı (Açı : MGEHL, Ekleme Genişliği(mm) : 6, Sap Çapı: 1212)

Karbür Bıçak Dönüm Aracı 1010 1212 1616 2020-1.5 2 2.5 3 4 5 Kanal Açma arborTool Tutucu Sıkıcı Bar cnc aracı dış dönüm aracı (Açı :

₺ 47.85

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Mükemmel işleme etkisi.Mükemmel yüzey kalitesi.Yüksek gerilme mukavemeti ve aşınma önleyici kaplama.Şartname ve doğruluk ISO standardına tamamen uygundur.Keserken kararlı, dayanıklı ve keskin.Kesme kenarı özel olarak işlenir ve işlenen ürünler yüksek derecede pürüzsüzlük ve ayna etkisine sahiptir.Merhaba sevgili arkadaşlar, mağazamızı ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederim!Bu ürün, R/L'yi satın alırken seçtiğiniz 2 çeşit modeldir, lütfen R veya L'ye ihtiyacınız olduktan sonra bana bir mesaj bırakın, mesaj yoksa, size varsayılan R'yi göndeririz!teşekkür ederim!Not : Bu araç satış sürecinde karbür uçlar dahil değildir,resim size göstermek1. Mükemmel işleme etkisi.2. Mükemmel yüzey kalitesi.3. Yüksek gerilme mukavemeti ve aşınma önleyici kaplama.4. Şartname ve doğruluk ISO standardına tamamen uygundur.5. tornalama ve Kaplama işlerinde uygulayın.6. Diğer Torna Araçları fabrikamızda üretilen, bu can Sıkıcı araç sahibi, Kanal açma araç sahibi,araç sahibi iş parçacığı vardır.​​1. Mükemmel işleme etkisi.2. Mükemmel yüzey kalitesi.3. Yüksek gerilme mukavemeti ve aşınma önleyici kaplama.4. Şartname ve doğruluk ISO standardına tamamen uygundur.5. tornalama ve Kaplama işlerinde uygulayın.6. Fabrikamızda Sıkıcı takım tutucu, Kanal Açma takım tutucu, diş açma takım tutucu bıçakları mükemmel işçilik,yüksek mukavemet, yüksek tokluk, sağlam ve dayanıklı gibi daha fazla torna tezgahı üretilmektedir.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir