.

.

New
Katlanabilir klozet kapağı, Podazz Klozet Eğitim koltuğu, 4 Kaymaz Silikon Ped ve 1 Torba ile, Açık Umumi Tuvaletlerde Kullanılabilir, Taşıması Kolay (Mavi)

Katlanabilir klozet kapağı, Podazz Klozet Eğitim koltuğu, 4 Kaymaz Silikon Ped ve 1 Torba ile, Açık Umumi Tuvaletlerde Kullanılabilir,

₺ 32.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

♥♥Yüksek Kalite ve Güvenlik : Lazımlıktaki katlanabilir klozet kapağı, bebeğin kalçalarıyla tam temas için uygun olan dayanıklı PP malzemeden yapılmıştır. 4 kaymaz silikon pedler etkili bir kaymaz etki yaratır. ♥♥Güvenlik ve Hijyen : Bu katlanabilir sürgü kapakları hemen hemen tüm standart tuvaletlere uyar.Çocuklar için çok uygun.Umumi tuvaletlerde dışarı çıkarken taşıması kolaydır ve herhangi bir zamanda kullanılabilir. ♥ ♥ Benzersiz sevimli kurbağa tasarımı : Çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır.Neşeli renkler ve sevimli kurbağa baskıları ile çocuğunuzu eğlence dolu hale getirin.Çocuğunuz tuvalet eğitimi için çok uygun olan daha fazla bağımsızlık kazanmak için tuvalete kendi başına gidebilir. ♥ ♥ Hafif : Lazımlık koltuğu sadece 299 gram ağırlığındadır ve 7 x 6 x 2 inç (uzunluk x genişlik x yükseklik) boyutunda katlanabilir. ♥ ♥ 100 % Müşteri Memnuniyeti : Sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun varsa, lütfen bize e-posta gönderin.En iyi çözüm sağlıyoruz.Tuvalet minderi tuvalet, seyahat taşınabilir tuvalet minderi, hafif ve taşıması kolay, kullanımı kolay.1 : Bu özellikler.Kalın kaymaz mat kullanın : Altta gelişmiş kaymaz işlem, tuvalete süper uyum sağlar, kullanım sırasında yer değiştirmeyi etkili bir şekilde önler ve güvenliği korur. 2.Konumlandırma tokası tasarımı : Alt konumlandırma tokası tasarımı, stabiliteyi arttırmak için yetişkin tuvaletine sabitlenebilir. 3.Sertleştirici tasarımı : Kaburga tasarımı benimsenmiştir, bu nedenle kullanım sırasında kuvvetin neden olduğu deformasyon konusunda endişelenmenize gerek yoktur.Aynı zamanda, paslanmaz çelik bağlantı daha güçlü hale getirmek için kullanılır. 4.Taşınabilir tasarım : Anında katlanabilen, kullanımı kolay, yer kaplamayan, zamandan ve yerden tasarruf sağlayan ve daha endişesiz olan taşınabilir tasarım. 5.Çevre koruma PP malzeme : Avrupa çevre koruma standart malzemeler benimsenmesi, toksik olmayan, kokusuz ve formaldehit ücretsiz, daha kullanmak için emin. 6. 1 olanakları işleme inç Boyutlar*13.78 inç/35 Kat/Açılmak PP Rengi : Pembe/Mavi/Yeşil Boyutu özellikler : Ürün Adı : Katlanabilir Tuvalet Koltuk Malzeme : : : : 4.5 cm/11,5 cm*7.1 cm 18 cm*2.1 cm 5.5 cm Paket içeriği : *Sigara 4 1*Tuvalet yastık 1*Çanta-Slip Silikon Pedleri Dikkat/ : .Manuel boyut ölçümü nedeniyle, 2-3 CM 2'lik bir hata var.Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir