.

.

New
Kapalı / Açık Bebek Güvenliği Merdiven Korkuluk Net / Bebek Prova Merdiven Balkon Korkuluk Ray Guard / Çocuk Güvenliği Merdiven Koruma / Güvenli Ray / 10ft L x 3ft H / Beyaz (Beyaz, 9. 84ft3ft)

Kapalı / Açık Bebek Güvenliği Merdiven Korkuluk Net / Bebek Prova Merdiven Balkon Korkuluk Ray Guard / Çocuk Güvenliği Merdiven Koruma

₺ 59.94

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

[Net boyut] Güvenlik ağının boyutu, çoğu korkuluk, merdiven korkuluğu, balkon, teras vb.Barındırmak için yeterli olan 10 feet (uzunluk) x 2.6 feet (yükseklik) ' dir.Ağı daha uzun bir uzunluğa birleştirebilir veya korkuluklarınıza uyacak şekilde katlayabilirsiniz. [Yüksek kaliteli malzeme] Diğer kırılgan korkuluk ağlarından farklı olarak, güvenlik ağımız yırtılmaya ve çekilmeye karşı dayanıklı, ağır, dayanıklı ve su geçirmez kumaştan yapılmıştır, bu da çocuklarınızı uzun süre güvende tutabileceği anlamına gelir. [Kurulum yöntemi] Çelik kumaş deliğinden geçmek ve balkon korkuluğuna kilitlemek için kendinden kilitlemeli bir kablo bağı veya halat kullanın.Fazla kravat kesilebilir.Ağ çok büyükse, lütfen korkuluk boyutunuza uyacak şekilde düzgünce katlayın veya geri sarın veya bebeğinizin oynamasını ve yaralanmaya neden olmasını önlemek için fazla ağı korkuluğa geri sarın. [Pratik tasarım] Örgü 0,5 cm'den küçüktür, böylece çocukların parmakları ağdan geçemez.Beyaz petek tasarımının görülmesi kolaydır ve çocuğun görüşünü engellemez. [Çok fonksiyonlu güvenlik ağı] Bu çocuk güvenlik ağı ile artık çocuğunuzun başını korkuluktan çıkarması konusunda endişelenmenize gerek yok ve daha fazla oyuncak düşmeyecek downstairs.It evcil hayvanların korkuluklardan geçmesini önlemek için kullanılabilir.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir