.

.

New
WALJX Bisiklet, Çocuk Döner Koltuk 4'ü 1 Arada Çok Amaçlı Üç Tekerlekli Bisiklet Güneşlik, 1-6 Yaşındaki Bebek Açık Üç Tekerlekli Bisiklet Titanyum Boş Tekerlek, 4 Renk (Renk : Kırmızı) (Renk : Gri)

WALJX Bisiklet, Çocuk Döner Koltuk 4'ü 1 Arada Çok Amaçlı Üç Tekerlekli Bisiklet Güneşlik, 1-6 Yaşındaki Bebek Açık Üç Tekerlekli Bisiklet

₺ 156.00

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Removable Çıkarılabilir tente - - - Bebeğinizin cildini ayarlayabilen ve koruyabilen üç tekerlekli bisiklet ayarlanabilir tente. ♦ kaymaz ayak pedalı - - - üç tekerlekli kaymaz pedal tasarımı, yüzey dışbükey ve içbükey noktaları, güvenli ve kaymaz. handle Rahat sap- - - Üç tekerlekli bisiklet kaymaz tutuş + sünger bakımı, özenle tasarlanmış, dokunması rahat, cilde zarar vermez. tire Arka lastik freni - - - Üç tekerlekli bisiklet arka tekerlek çift fren sistemi, yolun kenarına park edildiğinde güvenli ve dayanıklıdır. Storage Depolama sepetini artırın - - - Üç tekerlekli bisikletin arka depolama sepetinin bir kapağı vardır, depolama alanı büyüktür ve kapak kapatıldıktan sonra küçük nesnelerin düşmesi kolay değildir. ● Her zamanki geziler daha eğlenceli olacak! 9 aylık üç tekerlekli bisiklet arka kutusu İle pedal normal * tarafından sıkışmış ayak önlemek için hava● "Kilit ve ücretsiz işlev" gerektirmeyen Hiçbir delinme lastikler● kullanılabilir, sevdiği oyuncakları ve valizlerinizi Ayarlanabilir 3 push rod heights●Şemsiye SG standard Product Adı : Çocuk tricycle Color : yeşil, gri, mor, red Size : 90x60x45cm Recommended yükseklik : 80 uygun direkt güneş ışığı●Ürünler çocukları korur●120cm Material yerleştirebilirsiniz : yüksek kalite karbon çelik şemsiye olmadan çevre plastik + şifreli Oxford cloth Wheel yapılandırma : 12 inç büyük titanyum boş wheel With ya : yes Recommended yük kapasitesi : az 25kg Applicable yaş : 1-6 yıl old The boyutu bebeğin yaş ve yüksekliğine göre ayarlanabilir montaj yes With veya depolama sepeti olmadan : yes Whether : +.Service We profesyonel bir iş şirketiyiz.Size iyi satış sonrası servis sağlayacağız.Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Çin'e bir e-posta gönderin.Sizi en kısa sürede alacağız.♦ Feedbackürünlerimizden memnunsanız, lütfen bize eksiksiz ve gerçek geribildirim bırakın.Görüşleriniz bizi daha iyisini yapmaya teşvik edecektir.Teşekkürler!affetmek.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir