.

.

New
Taşınabilir Mini Harici Katı Hal Sürücüsü-3.1 Tip C-Ultra Hızlı Harici SSD-Dizüstü Bilgisayarlar için Taşınabilir ve Büyük Kapasiteli Mobil Katı Hal Sürücüsü Masaüstü, Tak ve Çalıştır, 520MB / S Hız (10TB, Siyah)

Taşınabilir Mini Harici Katı Hal Sürücüsü-3.1 Tip C-Ultra Hızlı Harici SSD-Dizüstü Bilgisayarlar için Taşınabilir ve Büyük Kapasiteli

₺ 119.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

PLUG【TAK VE ÇALIŞTIR】 - Harici sürücü kutusu harici güç kaynağı veya yazılım kurulumu olmadan kullanılabilir.Bilgisayarınız ve oyun konsolunuz için mükemmel ekstra depolama alanı sağlayın.Tip-C portu, her ikisine de kör yerleştirmeye izin verir sides.It WİN7 ile yaygın olarak uyumludur/8/8.1/10, Android ve diğer sistemler ve PC'lerin neredeyse %99'u tarafından kullanılabilir!Ultra kompakt taşınabilir harici sabit disk muhafazasında büyük kapasite ile seyahat edin. ♛【SÜPER HIZLI】-Yüksek çözünürlüklü fotoğrafları ve videoları hızlı bir şekilde taşımanıza olanak tanıyan 520 MB/s'ye kadar okuma/yazma hızına sahip yüksek hızlı harici sabit disk muhafazası (gerçek hız, sürücü kapasitesine, ana cihaza, işletim sistemine ve uygulamalara bağlıdır). CAPACITY【YÜKSEK KAPASİTE】 - Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, 3 D videolar, kayıpsız müzik vb.İçin büyük kapasiteli yüksek hızlı depolama ile. büyük miktarda veriyi yedeklemek için, tüm yaratıcı arayışlarınız için çok uygundur ve güvenilir bir yedekleme çözümüdür. PERFORMANCE【GÜVENİLİR PERFORMANS】 - Bu harici katı hal sürücüsü, serin tutmak için yüksek verimli ısı emici ve güvenilir veri iletimi için düşük güç tüketimi ile donatılmış, dayanıklı ve güvenli, sağlam, darbeye dayanıklı ve darbeye dayanıklı bir alüminyum kasa kullanır. 【【TAŞINABİLİR İNCE GÖVDE】 - Ultra ince ve hafif gövde, bir çantada veya cebinizde taşınacak kadar taşınabilir.Seyahat, iş gezileri vb.Için uygundur.En sevdiğiniz fotoğrafları, videoları, müzikleri veya sizin için her zaman mevcut olan her şeyi bulun!.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir