.

.

New
TDDGG Gül Kemik Çini Kahve Seti İngilizce Porselen çay seti kahve fincanı Kupa Kahve Eşyaları Ev Kullanışlı Fincan (Renk: 6 parçalı set, Boyutu: resimde gösterildiği Gibi)

TDDGG Gül Kemik Çini Kahve Seti İngilizce Porselen çay seti kahve fincanı Kupa Kahve Eşyaları Ev Kullanışlı Fincan (Renk: 6 parçalı set,

₺ 154.20

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Göze hoş gelen, ustaca bir çalışma.Zarif eşleştirme, farklı bir çekicilik yaşamanızı sağlar.Bardak tutacağı ve bardak gövdesi sıkıca ve sıkıca oturur.Zarif dekorasyon ve hoş kalp, seramik güzelliğinin ruhudur.Her türlü çay, kahve vb. Demleyebilir.Göze hoş gelen, ustaca bir çalışma.Zarif eşleştirme, farklı bir çekicilik yaşamanızı sağlar.Bardak tutacağı ve bardak gövdesi sıkıca ve sıkıca oturur.Zarif dekorasyon ve hoş kalp, seramik güzelliğinin ruhudur.Her türlü çay, kahve vb. Demleyebilir.Malzeme : porselenpaket listesi : 1 takım * fincan.Uyarı : 1. Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 2-3% hataya izin verin.Teklif vermeden önce sakıncası olmadığından emin ol.2. Renk farklı monitörlerden değişebilir, lütfen gerçek ürüne bakın.Her türlü çay, kahve vb. Demleyebilir.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir