.

.

New
Motorola Moto G Stylus 2021 için Yanacc Kılıf ile Esnek TPU Ekran Koruyucu, sağlam Koruyucu Darbeye Kart Tutucu Telefon Kapak Kılıf için Moto G Stylus 2021 Yayımlanan (Kırmızı)

Motorola Moto G Stylus 2021 için Yanacc Kılıf ile Esnek TPU Ekran Koruyucu, sağlam Koruyucu Darbeye Kart Tutucu Telefon Kapak Kılıf için

₺ 29.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Sadece Moto G Stylus 2021'e uyacak şekilde tasarlanmıştır, Moto G Stylus 2020 sürümü veya diğer telefon modelleriyle uyumlu değildir.Ekstra ekran koruması için iki adet esnek TPU ekran koruyucu ile birlikte gelir.Lütfen kurulum videosunu yedinci resme göre bulun.Cüzdanınızı serbest bırakmak için kart tutucu tasarımı.Kimlik boyutu kartları için en fazla iki kart önerilir.Ekranı ve kamerayı yatay çiziklerden korumak için yükseltilmiş kenarlar.Tam vücut koruması için ayrılmış ekran koruyucusu ile birlikte çift katmanlı yumuşak TPU ve sert PC.Pürüzsüz dokunuş için mat bitmiş doku, ancak cihazınızı tutmak için kavrama dostu.Hassas kesikler tüm bağlantı noktalarına ve düğmelere erişim sağlar.Yanacc kart tutucu Telefon Kılıfı için Moto G Stylus 2021 Uyumlu ile : Moto G Stylus 2021 yayımlanan için Özellikleri : * İki adet esnek TPU ekran koruyucu ile birlikte gelir. * Çift katmanlar tam vücut koruma, şok emici TPU tampon ve PC ön çerçeve. *İki karta kadar tutmak için arkadaki kart tutucu tasarımı. * Pürüzsüz dokunuş için mat bitmiş doku, ancak kavrama dostu. * Tüm bağlantı noktalarına tam erişim sağlamak için hassas kesikler. * Kameranın ve ekranın maksimum korunmasını sağlamak için yükseltilmiş kenarlar tasarımı. *Telefonunuzu korumak için geliştirilmiş dört köşe şok emici tasarım. * Yumuşak ekran koruyucuyu kolayca uygulamak için kurulum videosu mevcuttur.Paket içeriği : 1*Moto G Stylus 2021 kılıf 2 * esnek TPU ekran koruyucu ve aksesuarları.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir