.

.

New
WALJX BicycleTricycle Çocuk Bisikleti Bebek Arabası Güvenlik Çiti ile Güneşlikli Çok İşlevli Rahat Sırt 1-2-3-5-6 Yaş Arası Çocuklar için Uygundur (Renk: Beyaz) (Renk: Beyaz)

WALJX BicycleTricycle Çocuk Bisikleti Bebek Arabası Güvenlik Çiti ile Güneşlikli Çok İşlevli Rahat Sırt 1-2-3-5-6 Yaş Arası Çocuklar

₺ 126.60

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

? [Özel Bells] : Daha iyi bir deneyim için, her çocuk üç tekerlekli bisiklet bir çan ile donatılmıştır. ? [Konfor koltuğu] : taşımak için daha uygun ve bebeğin vücut yapısı, nefes alabilir ve rahattır. ? [Karbon çelik dirsek] : sağlam ve dayanıklı, şok emme, aşınmaya dayanıklı kayma, düşmeyi önleme, güvenlik koruma cihazı. ? [180 ° ayarlanabilir güneşlik] : Güneş korumalı olabilir ve bebek ayarlanabilir ve çok açılı olarak korunabilir. ? [Güvenlik Çiti] : Bebeğinizin güvenliğini korumak için emniyet kemeri ve korkuluk tasarımı. ● bisikletimiz çok güvenli, taşıması ve saklanması kolay olduğundan, bebeğin güvenliğini sağlamak için kaymaz pedal ve arka koltuğa düşmeyecek şekilde düzenlenmiştir.Bebeğe her zaman, her yerde bakabilirsin.Ürün adı : Çocuk Tricycle Age : 1-3-6 years Material : karbon steel Product ağırlık : 8 kg Color : Beyaz, yellow Size : 57 X50 X100 CMProduct özellikleri : hafif, şok emme, aşınma direnci.Not : 1. üreticinin önerileri 1-6 yaş arasındadır, bebeğinizin boyunu seçmenizi öneririz.2. koruyucu giysiler, taşıma için kullanılmamalıdır.3. Lütfen bir yetişkinin doğrudan gözetimi altında kullanın.4. Çocuklar çok küçükse, dengesizdirler, üç tekerlekli bisiklet üzerinde iyi bir kontrole sahip olana kadar ebeveynler çocuklara daha fazla dikkat etmelidir.5. Manuel ölçümler yaparken, çünkü ürün hataları dahil üç tekerlekli bisiklet sadece bazı renk.1. Bu ürün-3 Cm.Lütfen, farklı ekran, hangi sho.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir