.

.

New
Kahve fincanı 21 parçalı Kemik Çini Kahve fincanı Seti Avrupa Retro Çay Fincanı Demlik Kahve Demlik Çay Fincanı Tabağı Seti Kupa (Renk: A, Boyut: resimde gösterildiği gibi)

Kahve fincanı 21 parçalı Kemik Çini Kahve fincanı Seti Avrupa Retro Çay Fincanı Demlik Kahve Demlik Çay Fincanı Tabağı Seti Kupa (Renk:

₺ 290.70

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Göze hoş gelen, ustaca bir çalışma.Zarif eşleştirme, farklı bir çekicilik yaşamanızı sağlar.Bardak tutacağı ve bardak gövdesi sıkıca ve sıkıca oturur.Zarif dekorasyon ve hoş kalp, seramik güzelliğinin ruhudur.Her türlü çay, kahve vb. Demleyebilir.Göze hoş gelen, ustaca bir çalışma.Zarif eşleştirme, farklı bir çekicilik yaşamanızı sağlar.Bardak tutacağı ve bardak gövdesi sıkıca ve sıkıca oturur.Zarif dekorasyon ve hoş kalp, seramik güzelliğinin ruhudur.Her türlü çay, kahve vb. Demleyebilir.Malzeme : porselenpaket listesi : 1 takım * fincan.Uyarı : 1. Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 2-3% hataya izin verin.Teklif vermeden önce sakıncası olmadığından emin ol.2. Renk farklı monitörlerden değişebilir, lütfen gerçek ürüne bakın.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir