.

.

New
YINGTONG Tırnak Makası Seti 10 adet Tırnak Bakımı Clipper Makas Cımbız Manikür Seti Çivi Sanat Kadınlar için Makyaj Güzellik Seyahat ve Ev için uygun (Renk : 1 takım, Boyutu: Ücretsiz)

YINGTONG Tırnak Makası Seti 10 adet Tırnak Bakımı Clipper Makas Cımbız Manikür Seti Çivi Sanat Kadınlar için Makyaj Güzellik Seyahat

₺ 216.30

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

- Kendiniz veya kız arkadaşınız için profesyonel bir Tırnak Sanat hediyesi. -Yüksek kaliteli cila sağlamak için en iyi kalite kontrolü. - Cila gibi giyer, jel gibi giyer, dakikalar içinde çıkar. - Müşterinin deneyimlemesi için en geniş renk yelpazesini sunar.Tırnak seti, bir düğmeye dokunarak kolayca açılabilen taşınabilir bir sentetik deri kılıf ile donatılmıştır. button.It ayrıca çok hafiftir, böylece her gün çantanızda yanınızda taşıyabilir veya seyahat ederken yanınıza alabilirsiniz.Tırnak setinin her bir aleti, daha rahat kullanım sağlamak için dikkatlice kesilmiş ve üretilmiştir.Yüksek kalite-Lehçe gibi, müşteri profesyonel banyosu deneyimi için Jel gibi giyer, birkaç dakika içinde off-geniş bir renk yelpazesi mevcuttur-tırnak sanat dışı Uzun en az 14 gün, sizin için harika ve süper parlak tırnaklar için kalıcı makul bir fiyat Lehçe sağlamak için özellikler : -kendin için profesyonel Tırnak Sanat Hediye veya kız arkadaşı-en İyi kalite kontrol.- Artık kusurlu yüzey, ezik veya tırnak kesimi yok.Renk dayanıklı, esnek ve parlak dayanıklı herhangi bir test Detail : 1set Adım adım : 1.- Çiviyi şekillendir.Tırnak plağının yüzeyini hafifçe parlatın.Sterilize.2.-Kütikülden serbest kenara ince bir kat fondöten uygulayın (Tırnağın kenarını kapatmayı unutmayın).Tırnakları 10 saniye boyunca LED ışığı altında veya 2 dakika boyunca UV ışığı altında kürleyin.3.-Seçtiğiniz renkte ince bir kat Islatılmış Jel Cila uygulayın.Kapak serbest kenarı.Kür : LED Lambada 30 saniye veya UV lambasında 2 dakika.4.-Islatılmış Jel Cilasının 2. ince katını tırnaklara tekrarlayın.LED lambanın altında 30 saniye veya 2 dakika boyunca UV ışığı altında kürleyin.5.-Üstüne ince bir kat uygulayın.Kapak serbest kenarı.Tedavi : LED lambada 30 saniye.6.- Tırnaklardaki yapışkan kalıntıları temizleyici ile temizleyin.Ardından, kütikülün içine ve çevresindeki cilde nemi yeniden nemlendirmek için besleyici kütikül yağı uygulayın. nail.To Kaldır : -1.Tırnakları yaklaşık 5 dakika boyunca akrilik sökücüye batırın,-2.Tüm tırnak minesini her çiviye hafifçe yırtın.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir