.

.

New
MYLN Hava Geçirmez gıda saklama kabı Un Konteyner Büyük Paslanmaz Çelik Kalınlaşmak Pirinç Teneke Kutu Kapaklı Mutfak için, Kiler Organizasyon ve Depolama için Un Konteyner (Boyut: 35 cm)

MYLN Hava Geçirmez gıda saklama kabı Un Konteyner Büyük Paslanmaz Çelik Kalınlaşmak Pirinç Teneke Kutu Kapaklı Mutfak için, Kiler Organizasyon

₺ 130.50

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

♥ÇOK YÖNLÜ KAPLAR : Bu gıda güvenli paslanmaz çelik kaplar sadece tahılları depolamak için ideal değildir, aynı zamanda çay, kahverengi şeker, pirinç, tahıl, makarna, kahve, yağ ve hatta evcil hayvan yiyeceklerini depolamak için de mükemmeldir. ♥HAVA GEÇİRMEZ : Kapaklı paslanmaz çelik, çok yönlü koruma. ♥ÇEVRE DOSTU : Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış,kalın ve çok sağlam, malzeme sağlıklı, toksik olmayan ve insan için iyidir. ♥MÜKEMMEL HOSTES HEDİYESİ : Şık mutfak kutuları, Doğum Günü, Tatil, Yıldönümü, Eve Taşınma Partisi ve Daha Fazlası dahil olmak üzere Herhangi bir Özel Durum için Pratik ama Çarpıcı bir Hediye Fikridir. ♥GIDA GÜVENLİ : Dekoratif, gıda için güvenli, ihtiyaçlarınızı saklamak için mutfak tezgahları için mükemmel.Ürün Adı : Depolama Containers Container shown Capacity Olarak : 18 L , 30 LMaterial : Paslanmaz steel Package İçerir Silver SİZE Nem geçirmez, böcek geçirmez, sağlık, çevre protection Colour : : Özellikleri : : Konteyner x 1 Prompt. istenen sadece saklama kapları, diğer sergiler de dahil olmak üzere satıyoruz.Recommended Önerilen el yıkama.Different Farklı ölçüm yöntemleri nedeniyle, boyut verilerinin 1-2 cm hataya sahip olması normaldir.Lütfen gerçek ürüne bakın.Light Işık, monitör ve yerleştirme açısı gibi faktörler nedeniyle, ürün gerçek ürüne tabi olan renk sapmalarına neden olabilir.♦ Ürünü kırık olarak alırsanız, lütfen fotoğraf çekin ve parseli aldıktan sonra bizimle iletişime geçin.Biz cevap ve ikinci nakliye düzenlemek veya çok yakında iade.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir