.

.

New
WALJX Bisiklet, Çocuk Dönen Güneşlik 3'ü 1 Arada Çok Fonksiyonlu Üç Tekerlekli Bisiklet, 1-6 Yaş Bebek Açık Üç Tekerlekli Bisiklet Büyük Depolama Alanı, 2 Renk, 90x75x45cm (Renk: Sarı) (Renk: Sarı)

WALJX Bisiklet, Çocuk Dönen Güneşlik 3'ü 1 Arada Çok Fonksiyonlu Üç Tekerlekli Bisiklet, 1-6 Yaş Bebek Açık Üç Tekerlekli Bisiklet Büyük

₺ 61.20

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Safety Güvenlik korkuluk tasarımı - - - Üç tekerlekli bisiklet çıkarılabilir korkuluk, bebeğin girişe ısırmasını ve tehlikeye neden olmasını önlemek için çelik boru, yüksek kaliteli yumuşak inci pamuklu ceket ve asma kat ağına sahiptir. Removable Çıkarılabilir tente tasarımı - - - Üç tekerlekli bisiklet tentesi su geçirmez ketenden yapılmıştır ve üç adımda ayarlanabilir. ♦ Katlanır ayak pedalı tasarımı - - - Üç tekerlekli bisiklet katlanır asansör tabure, katlanır asansör, farklı yükseklikteki bebekler için uygundur. design Rahat arkalığı tasarım - - - - Üç Tekerlekli Bisiklet omurga büyük arkalığı, 3 D kumaş, yumuşak ve rahat doku, nefes ve giyilebilir. ✔ Kaymaz pedal tasarımı - - - Üç tekerlekli bisiklet kaymaz parçacık pedalı tasarımı, sağlam ve hassas kaymaz, sürüşü daha rahat hale getirir. ● Her zamanki geziler daha eğlenceli olacak! Şemsiye olmadan wheel With ya : Çocuk tricycle Color : yeşil, red Size : çevre plastik + keten / oxford cloth Wheel yapılandırma + 90x75x45cm Material : yüksek kaliteli çelik : köpük 9 aylık üç tekerlekli bisiklet arka kutusu İle pedal normal * tarafından sıkışmış ayak önlemek için hava● "Kilit ve ücretsiz işlev" gerektirmeyen Hiçbir delinme lastikler● kullanılabilir, sevdiği oyuncakları ve valizlerinizi Ayarlanabilir 3 push rod heights●Şemsiye SG standard Product İsmi ile uyumlu doğrudan güneş ışığı●Ürünler çocukları korur●yerleştirebilirsiniz : az 25kg Applicable yaş : 1-6 yıl old The boyutu bebeğin yaş ve yüksekliğine göre ayarlanabilir montaj yes With veya depolama sepeti olmadan : yes Whether : yes Recommended yük kapasitesi : .Service We profesyonel bir iş şirketiyiz.Size iyi satış sonrası servis sağlayacağız.Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Çin'e bir e-posta gönderin.Sizi en kısa sürede alacağız.♦ Feedbackürünlerimizden memnunsanız, lütfen bize eksiksiz ve gerçek geribildirim bırakın.Görüşleriniz bizi daha iyisini yapmaya teşvik edecektir.Teşekkürler!affetmek.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir