.

.

New
Göbek Bandı, Göbek Kordonu Göbek Bandı, Kalınlaşmak Pamuk Karikatür Profesyonel Tüm Mevsim için Yenidoğan (Göbek Mavi Fil)

Göbek Bandı, Göbek Kordonu Göbek Bandı, Kalınlaşmak Pamuk Karikatür Profesyonel Tüm Mevsim için Yenidoğan (Göbek Mavi Fil)

₺ 33.57

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Yumuşak ve narin kenarlar, herhangi bir detay bebeğin rahatı için profesyonelce tasarlanmıştır.Yükseltilmiş göbek bandı, daha fazla pamuk, daha kalın ve daha yumuşak kumaşlar, daha ince işçilik.Ayarlanabilir göbek bandı, bebek dönerse düşme konusunda endişelenmenize gerek yok.Karikatür modelleme, samimi kanca ve halka tutturucu, bebek artık onunla örtmeye direnmeyecek. bebeğin soğuk ve kolik yakalamasını önlemek için 360° ölü açı yok.Özellik : 1. Yükseltilmiş göbek bandı, daha fazla pamuk, daha kalın ve daha yumuşak kumaşlar, daha ince işçilik.2. bebeğin soğuk ve kolik yakalamasını önlemek için 360° ölü açı yok.3. Karikatür modelleme, samimi kanca ve halka tutturucu, bebek artık onunla örtmeye direnmeyecek.4. Ayarlanabilir göbek bandı, bebek dönerse düşme konusunda endişelenmenize gerek yok.5. Yumuşak ve narin kenarlar, herhangi bir detay bebeğin rahatı için profesyonelce tasarlanmıştır.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Bebek Göbek Band Imalzeme : Pamuko Psiyonel Renk : Pembe, maviboyutu : Yaklaşık. 52x16 cm / 20.5x6. 3 inçmaksimum Çekme Uzunluğu : Yaklaşık. 80 cm / 31.5 ın Suitable Sezon : Dört Seasons Package Listesi : 1 x Bebek Göbek Bandı.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir