.

.

New
Kadın Mücevher Kutusu Takı Organizatör Kutuları Ahşap Mücevher Kutusu Yedi Katmanları Büyük Kapasiteli Kolye Yüzük Küpe Saklama Kutusu Kilitlenebilir Mücevher Organizatör 1107 (Renk: Ahşap Renk)

Kadın Mücevher Kutusu Takı Organizatör Kutuları Ahşap Mücevher Kutusu Yedi Katmanları Büyük Kapasiteli Kolye Yüzük Küpe Saklama Kutusu

₺ 56.70

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

*Çok katmanlı desen tasarım karşılamak için farklı takı depolama. * Mücevherlerin çizilmesini ve çizilmesini önlemek için yumuşak kadife astar. * Dikkatlice elle parlatılmış ve her ayrıntıya odaklanmıştır. * Değerli mücevherlerinizi yerleştirmek için yedi kat alan, tuvalet masanızı temiz ve parlak hale getirin. * Resim için gerekli mücevherler bu ürüne dahil değildir, satılık değildir, lütfen beni affet!.Marka Adı : ンンンン -Producürün Adı : Mücevher kutusumalzeme : ahşapuygulanabilir durumlar : hediyeler, çalışanlara sağlanan faydalar, tatil hediyeleri, seyahat hatıraları.Kullanır : moda, kolaylık, hediyeler, bitirme depolama, koleksiyon, ekran, dekorasyon.detay : 1, mağaza kolye, küpe, bilezik, etc.to kaybı önleyin.2, kumaş yumuşak, rahat, çatlamak kolay değil, sağlam ve dayanıklıdır.3, akın kumaş astar : hassas dokunmatik, takı daha iyi koruma.4, çok ızgara tasarımı, bilezik, yüzük, küpe ve benzeri ağırlayacak.1. Lütfen biraz renk farkına izin verin.2. Manuel ölçüm, 1-2 cm hata var.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir