.

.

New
Bebek Arabası 360 Rotasyon,Bebek Yenidoğan ve Yürümeye Başlayan-3 in 1 Bebek Arabası Geri Dönüşümlü Tüm Arazi Bebek Arabası, Katlanır Bebek Arabası Seyahat Sistemi Pram Puset (Renk: Varsayılan)

Bebek Arabası 360 Rotasyon,Bebek Yenidoğan ve Yürümeye Başlayan-3 in 1 Bebek Arabası Geri Dönüşümlü Tüm Arazi Bebek Arabası, Katlanır

₺ 869.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

★Daha fazla özellik : Bebeğinizi tozdan koruyacak kadar yüksek, yemek masasını hava durumuna göre eşleştirmek için bir sandalye gibi kullanabilirsiniz ve ayarlanabilir. Oo bebek arabası aksesuar : bebeğinizin oturup uyku Sağlar, ayarlanabilir gölgelik bebek dünyayla yüzleşmek için ya da annesine geri verir. ★Fonksiyon : Bebek arabası 0-6 aylık bebekler için bir yatak olarak kullanılabilir, yaklaşık 33 kilo yüksekliğe sahip olabilir ve 3 aydan 36 aya kadar sürebilir. ★Parlayan nokta : oda depolama, kolay erişim Tüm bebek ihtiyaçlarını karşılamak için büyük depolama sepeti, dayanıklı, esnek tekerlekler-dört tekerlekte dört bağımsız ünite pürüzsüz, güçlü ve aşınmaya dayanıklı olmasını sağlar. ★Oturma ve yalan kullanılabilir : bebekler kullanabilirsiniz, kullanımı kolay tüm arazi, oturma ve yalan serbestçe.Malzeme : karbon çelikyük : 25 kguygulanabilir yaş : 0-6 ay, 6-36 ay, 1-3 yılkatlanabilir bebek arabasıbebeğinize rahat bir yolculuk verin!Bu bebek arabası, bebeğin oturmasına veya yalan söylemesine izin verecek şekilde ayarlanabilir down.It bebeğinizin size veya sokağa bakabilmesi için ters çevrilebilir bir koltuk ile donatılmıştır.Yapı tasarımı güvenliği arttırır ve pedal freni daha güvenlidir.Ayarlanabilir kanopi ile farklı hava koşullarına göre ayarlayabilirsiniz. Bebekler için uygundur : 0-12 ay.Bebek arabası 0-6 aylık bebekler için yatak olarak kullanılabilir old.In ayrıca, 6-36 ay için uygun bir koltuk ile değiştirilebilir old.It bebekler ve küçük çocuklar tarafından kullanılabilir.?Mağazamıza hoşgeldiniz Mağazamızda birçok stil var, göz atmak için mağazaya gidebilir misiniz?Renk Sapmaları ve Hata : Çekim açısı ile ışık arasındaki hafif renk sapmaları nedeniyle bu normal olabilir. / 1-2 cm hata nedeniyle farklı ölçüm araçları oluşabilir.Bu normal bir durumdur.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir