.

.

New
JYDQM Yaratıcı Doku Kutusu Kapağı - Dekoratif Banyo Doku Tutucu Sevimli Zarif Banyo Dekoru için Güzel Koleksiyonda Tamamlandı (Renk: C)

JYDQM Yaratıcı Doku Kutusu Kapağı - Dekoratif Banyo Doku Tutucu Sevimli Zarif Banyo Dekoru için Güzel Koleksiyonda Tamamlandı (Renk:

₺ 424.77

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

♥Yüksek kaliteli reçine malzemelerden yapılmış, güvenli ve çevre dostu, toksik olmayan ve zararsız. ♥Seramik gibi parlak, ama daha dayanıklı, anti-damla ve anti-aşınma, uzun ömürlü, maliyet-etkin. ♥Boyut : Büyük : Uzunluk 20.5, genişlik 13, şişe yüksekliği 23, Meiga 23. ♥ Desen hem sevimli hem de eğlenceli, gerçekçi, renk bakımından zengin, solmaz, karda erik çiçekleri,. ♥ boyun eğmeyen kaliteyi temsil etmek, çok meaningful.Name : Doku kutusumalzeme : Reçinestyle : Çin tarzıUses : dekorasyon, hediyeler, home Size : Büyük : Uzunluk 20.5, genişlik 13, şişe yüksekliği 23cm Weight : 2.1 kg Color : gök mavisi, pembe, koyu mavinot : 1. Izin lütfen 0-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir