.

.

New
Yaratıcı Flamingo Şekli Reçine Doku Kağıt Tutucu Kutusu Kapak Durumda Zemin Ayakta Ev Peçete-Ev Otel Ofis Dükkanı Dekorasyon, 7.87 D X 14.56 W 33.46 H (Renk: Mavi Köpek)

Yaratıcı Flamingo Şekli Reçine Doku Kağıt Tutucu Kutusu Kapak Durumda Zemin Ayakta Ev Peçete-Ev Otel Ofis Dükkanı Dekorasyon, 7.87 D

₺ 1228.26

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

★ Sadece doku kutusu değil, aynı zamanda dekorasyon, banyonuzu, oturma odanızı, yatak odanızı, dükkanınızı, lavabonuzu, flamingo köpek şekli doku kutusunu, canlı şekli, kalın tabanı, çeşitli dekoratif stillerle dekore edebilirsiniz. ★ Çevre dostu reçine su geçirmez, dayanıklı ve kolay clean.It su ile temizlenebilir, vücut tarafından oluşturulan çevre dostu reçinenin sertliği seramikten daha yüksektir ve kutunun parlaklığı parlak ve güzeldir. ★ Çok amaçlı depolama, doku kutusu sadece kağıt havluyu daha güzel hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda sizin için Avrupa tarzı ve ferahlatıcı bir ev ortamı yaratmak için evi daha düzenli hale getirir. ★ Kalın ve pratik malzeme istikrarlı ve gevşek değil, kullanımı kolay, kağıt havlu değişimi kolay, AB tutkal vermek, sabit bacak pozisyonu gevşek değil, taban istikrarlı tasarım, düşmesi kolay değil. Oo yaklaşık Boyutları : Flamingo : 7.87"x 14.56 D"W x 33.46"H, köpek : 11.81"x olanakları işleme, D"W x 28.74"H. Güvenilir kalite güvence m üretim ekipmanları m Sıkı test yöntemi m Profesyonel ekip ve üretici size Cover Material : Resin Color : pembe, mavi, beyaz, koyu blue Size : parmak uzunluğu 20 f, 30 cm Genişlik 37 : bu, 26cmheight 85 f, 73cm Weight : 7000g Style : Avrupa style Product fonksiyon : Terbiye, Storage Applicable sahne : banyo, salon Doku Kutusu : bu güven ve guarantee Specifications Product tip Gelişmiş, banyo malzemeleri ve kağıt f No Package içeren bir mutfak, çalışma, alışveriş, katlanabilir olduğunu restaurant Whether : No Whether 1 x Doku Kutusu Kapağı içerir.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir