.

.

New
R. W. ALEV buz Makinesi Makinesi için Tezgah, Taşınabilir buz küpü Makinesi ile Kendi Kendini Temizleyen, 26LBS / 24 H Kompakt Otomatik Buz Makineleri, 9 Küpleri Hazır 6-8 Dakika, Mükemmel için Ev/Mutfak/Ofis / Bar (Siyah)

R. W. ALEV buz Makinesi Makinesi için Tezgah, Taşınabilir buz küpü Makinesi ile Kendi Kendini Temizleyen, 26LBS / 24 H Kompakt Otomatik

₺ 347.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

【Hızlı ve Güçlü Cihaz】 Tezgah üstü buz makinesi makinemiz, 6-8 dakika gibi kısa bir sürede döngü başına 9 yuvarlak küçük veya büyük mermi şeklinde buz küpü üretebilir.Mükemmel hızlı soğutma ve güçlü kompresör sistemi ile donatılmış olan buz yapıcımız, her 24 saatte bir 26,5 lbs buz sağlar ve ihtiyacınız olduğunda buz hazırlamanızı sağlar. 【Kompakt ve Kullanışlı Tasarım】 Taşınabilir ve kompakt tasarım, buz yapıcımızı daha da küçültür.13.9(D)*9.5(W)*13(H) inç ölçülerinde, buz yapıcımız kolayca yanınıza almanızı sağlar.Ve bu aynı zamanda ev, mutfak, ofis, kahve dükkanı, partiler, bar ve hatta alanın birinci sınıf olduğu, ancak yine de talep üzerine buza ihtiyaç duyan RV gezginleri için mükemmel bir seçimdir. 【Kullanıcı dostu Arayüz】 Makinedeki kalan lekeleri daha etkili bir şekilde çıkarabilen ve buz küpünün saflığını sağlayabilen kendi kendini temizleme işlevini etkinleştirmek için açma/kapama düğmesine 5 saniyeden fazla basın.Buz yapıcımız net ve özlü bir arayüzle tasarlanmıştır : Su sıkıntısı göstergesi, buz yapıcının suyu olmadığında su eklemeyi bildirir ve Buz dolu göstergesi, sepet dolduğunda ekstra buz küplerini çıkarmanızı hatırlatır. 【Çevre dostu tasarım】 ETL sertifikalı.Buz yapıcı tarafından kullanılan malzeme çevreye herhangi bir kirliliğe neden olmaz ve tüm aile üyeleri bunu kullanacağından emin olabilir.Sessiz soğutma sistemi, düşük gürültülü ve konforlu bir ortama sahip olmanızı sağlar. 【Güçlü Kompresör ve Düşük Gürültü】 Buz makinesi çalışırken neredeyse hiç gürültü yoktur, bu nedenle çalışma veya dinlenme sırasında rahatsız edilmeyeceksiniz.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir