.

.

New
Shve Duvara Monte Tek Katmanlı Depolama Tutucu Yeni Katı Uzay Alüminyum Banyo Siyah Raflar Banyo Tuvalet Masası Raf Duş Caddy Raf Banyo Aksesuarları (Boyut: 30 CM)

Shve Duvara Monte Tek Katmanlı Depolama Tutucu Yeni Katı Uzay Alüminyum Banyo Siyah Raflar Banyo Tuvalet Masası Raf Duş Caddy Raf Banyo

₺ 72.12

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Material Malzeme : Uzay alüminyum, binlerce derece yüksek sıcaklığa ve güçlü darbe kuvvetine dayanabilen yüksek sıcaklık oksidasyonundan sonra özel olarak işlenmiş alüminyum-magnezyum alaşımıdır; işlenmesi kolay, hafif, yüksek mukavemetli ve paslanmazdır. Installation Kurulum : Kurulum için gerekli tüm donanımlar dahildir,Rafların duvara tutturulması kolaydır, vidalar ve ankrajlar dahil olmak üzere paket, duvara sabitlendikten sonra ankrajlar mükemmel şekilde tutulur. trendy Tasarım trendy Modaya uygun tasarım ve yüksek yansıtıcı ayna eloksallı yüzey, uzay alüminyum malzemesi olan bu raflar, mükemmel kalite ve uzun süreli kullanım sağlar. Use Kullanımı : Banyonuzu rafımızla dekore edin, banyonuzu düzenli ve temiz tutun.Şampuan, saç kremi vb. Tutmak için büyük kapasite, farklı taleplerinizi karşılar.Banyolar, misafir banyoları, toz odaları vb.Için idealdir.Bu duvara monte raflar yerden tasarruf etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. ♦ Garanti : Ürünlerimizi aldığınızda veya ürünlerimizi kullanma sürecinde herhangi bir sorun yaşadığınızda, doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz, sorunu 24 saat çevrimiçi çözmenize yardımcı olacağız.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir