.

.

New
WENH Duvara Monte Elbise Askısı, Asılı Luage Rafı, Endüstriyel Boru Kurutma Rafı, Dolap Rafı,Dolap Rafı,B, 120×10Cm (Renk: A, Boyut: 120x10Cm)

WENH Duvara Monte Elbise Askısı, Asılı Luage Rafı, Endüstriyel Boru Kurutma Rafı, Dolap Rafı,Dolap Rafı,B, 120×10Cm (Renk: A, Boyut:

₺ 299.40

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Sağlam ve Sağlam : Şık Portmanto, Hem Sağlam hem de Dayanıklı Güvenilirliğe ve Modern bir Duyuya Sahip Dayanıklı Yapıdan yapılmıştır. Suitable Aşağıdakiler İçin uygundur : Perakende Mağazalarında veya İkincil Pazarlarda Güzel Kıyafetler Sergileyebilir veya Yatak Odasındaki Çamaşır Odasındaki Depolama Alanını Genişletebilirsiniz. Stable Kararlı ve Sağlam : Dayanıklı Ağır Metal Boru Mükemmel Mukavemet ve Stabilite Sağlar ve En Ağır Kış Ceketini veya Şık Kokteyl Elbisesini Asabilir. Installation Kurulum İpuçları : Askı Sağlam bir Duvara Çok Sağlam bir Şekilde Monte edilmiştir.Duvar Alçıpan ise, Destek için Kurutma Rafını Duvar Çivilerine Taktığınızdan emin olun. ✔ Depolama Alanından Tasarruf Edin : Modern Elbise Askıları Günlük Kıyafetleri Düzenleyebilir, Kırışıklıkları Önleyebilir ve Yerden Tasarruf Edebilir, Böylece Kıyafetleriniz ve Aksesuarlarınız Her Zaman Düzenlenir.Rahat Malzeme : Portmanto Orta Çerçeve Demir yapılır, bir Mermer Taban ile Kombine, İstikrarlı bir Yapısı ile, Deforme Kolay Değil, ve İyi Taşıma Kapasitesi. Durable Dayanıklı Ferforje Yapı ve Mükemmel İşçilik Sadeliği ve Eşsiz Zarafeti gösterir. Structure Yapı, Her Türlü Askıyı Barındırabilen Yatay bir Çubukla Temiz ve Düzenli olarak Karakterize edilir.♦ Bu Dolabın Organizatör Sisteminin Monte Edilmesi Gerekir, Bu Nedenle Montajı Birkaç Dakika içinde Tamamlamak için Talimatları İzlemeniz Yeterlidir. Onları Kurutmak için Çamaşır Odasına koyun, Yarının Kıyafetlerini Asmak için Yatak Odasının Duvarına Sabitleyin veya bir Perakende Mağazasında sergileyin . clean Temiz Çizgiler ve Düşük Anahtar Renkler, Evinize Alan Katarak Sıcaklık ve Güzellik Yayar. Manuel Ölçüm Nedeniyle Evet Klasörde Not 10 Cm klasörde Yüklemek gerekli Mi Demir Klasörde Ürün Renk : Altın Klasörde Ürün Uzunluğu : 60/80/100/120 / 150 Cm klasörde Ürün Genişliği : klasörde Ürün Adı : Asılı Metal Jacket Ray Klasörde Ürün Malzeme : : , Küçük Boyutu Hataları, Anlayış Klasörde Renk Sapması için teşekkür Ederim İzin verin Lütfen : Renk Sapması Oluşur Işık Farkı Nedeniyle, Açı ve Monitör Çekim.Lütfen Alınan Gerçek Ürüne bakın. Buy Lütfen Satın Aldığınızdan Emin Olun : Eksiksiz bir Satış Sonrası Servis Sistemimiz var.Herhangi Bir Kalite Probleminiz Varsa, Lütfen Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin.Müşteriler Her Zaman İlkdir.Ürünle İlgili Herhangi Bir Sorunuz veya İyi Fikriniz Varsa, Lütfen E-posta Yoluyla Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin, Size 24 Saat İçinde Cevap Vereceğiz.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir