.

.

New
Saklama Ayakkabı Kutusu 1 Paket Şeffaf Plastik İstiflenebilir Katlanabilir Şeffaf ayakkabı saklama kutusu Plastik İstiflenebilir ayakkabı organizatörü (Ler, Beyaz)

Saklama Ayakkabı Kutusu 1 Paket Şeffaf Plastik İstiflenebilir Katlanabilir Şeffaf ayakkabı saklama kutusu Plastik İstiflenebilir ayakkabı

₺ 26.97

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Boyutu : S 21.5 X12 X31 CM L 23 X14 X35 CM. INNOVATİVE YENİLİKÇİ İTME VE ÇEKME tasarımı-Mekanik Prensibe Göre Tasarlanmıştır. Ayakkabıları Çıkarmak İçin Kolay İtme Ve Çekme İçin Alt Kısımdaki 120° Açılı Açma Kapağı Ve Sap Tasarımı Daha Fazla Emek Tasarrufu Sağlar.Tek Elle Ayakkabı Tutarak Zaman Kazandırır. COVER ŞEFFAF ŞEFFAF KAPAK-Tüm Kutuları Açmadan İçini Görebilir Ve Doğru Ayakkabıları Kolayca Bulabilirsiniz.Ayakkabılarınızı Yığından Çıkarmadan Çıkarabilirsiniz. ✔ YERDEN TASARRUF - Bu Kaplar Kolay Organizasyon İçin İstiflenebilir Ve Storage.It Daha Fazla Yerden Tasarruf Etmenize Ve Koridorlarınızı, Gardırobunuzu, Dolabınızı, Rafınızı ve Güvertenizi Temiz Ve Temiz Tutmanıza Yardımcı Olur.Diğer Öğeleri İhtiyaçlarınıza Göre Saklamak İçin De Kullanılabilir. ♦ ÇOK KATMANLI İSTİFLEME-Her Kutu, Altta Sıkıca İstifleme Olukları İle Tasarlanmıştır.Kolay Ve Daha İyi İstifleme İçin Her Kutuyu Birbirine Bağlayabilir Ve Çok Katmanlı Sağlam Ve Sağlamdır.21 Modern Malzeme : Plastik Boyutu : S,Çevre-Dostu,Katlanır, Stoklanmış Stil : özelliği : 100% Brand New ve Yüksek kalite Özelliği.App 68g/pc Bu kutuları kolayca ayakkabılarını bulup Dahil : 1x Ayakkabı Saklama kutusu zaman Paket tasarruf etmenize yardımcı olur 5 X12 X31 CM L 23 X14 X35 CM Ağırlık : .

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir