.

.

New
NUOBESTY 4 adet Bebek Beşik Çekme Halkaları Toddler Yatak Stand Up Yüzükler Bebek Yürüyüş Spor Çekme Halkası Kolu Emniyet Bebek Oyun Spor Yüzükler (Rastgele Renk)

NUOBESTY 4 adet Bebek Beşik Çekme Halkaları Toddler Yatak Stand Up Yüzükler Bebek Yürüyüş Spor Çekme Halkası Kolu Emniyet Bebek Oyun

₺ 43.17

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Bu bebek güvenliği stand up halkaları çeşitli beşiklere uygulanabilir, sadece takmanız gereken yere takın ve bebeğiniz bebek beşiği çekme halkası yardımıyla bağımsız olarak durabilir!.Ergonomik tasarım, tutması rahat, bebeğin ellerine zarar vermez.Bu bebek ayağa kalkma halkaları kemeri bebeğinizin kendine güvenini kazanmasına yardımcı olacaktır, çünkü başkalarının yardımı olmadan kendisinin ayağa kalktığını düşünecek ve düşme korkusunun üstesinden gelmesine yardımcı olacaktır.Bu güven yakında bağımsız yürüyüşe dönüşecek.Çocuk sallayabilir, bu da eğlenceyi arttırır ve yenidoğan kolunun gücünü arttırır.Beşik asılı Oyuncakları beşiğe sabitleyin ve bebeğin çekmeyi ve ayakta durmayı denemesine izin verin.Güvenilir hizmet : Size güvenilir satış sonrası servis sunuyoruz.Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz veya paketlerinizle ilgili herhangi bir sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Açıklama Bu bebek güvenliği stand up halkaları çeşitli bebek karyolalarına uygulanabilir, sadece takmanız gereken yere takın ve bebeğiniz bebek karyolası çekme halkası yardımıyla bağımsız olarak durabilir!Özellikler-Renk : Rastgele Renk-Boyut : 20. 00 X9. 00 X2. 00 cm/ 7. 86 X3. 54 X0. 79in-Malzeme : Plastik Paket Dahil 1 x Set 4 Adet Çekme Halkaları.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir