.

.

New
BAYTORY 8 Pcs Titanyum Brad Noktası Matkap Uçları, Yüksek Hız Çelik Prim Matkap Uçları için Yumuşak ve Sert Ahşap, Plastik, Alçıpan ve Kompozit Malzemeler, burgu Matkap Ucu Kolay Kesme (3/4/5/6/7/8/9 / 10mm)

BAYTORY 8 Pcs Titanyum Brad Noktası Matkap Uçları, Yüksek Hız Çelik Prim Matkap Uçları için Yumuşak ve Sert Ahşap, Plastik, Alçıpan ve

₺ 41.91

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

KALİTELİ DAYANIKLI MALZEME-Sert ahşap malzemeye karşı hızlı kesim için Titanyum Yüksek Hız Çeliği (HSS).Yüksek sertlik, üstün kesme gücü ve dayanıklılık sunar.MÜKEMMEL tasarım-Brad Noktası Tasarımı, uçtaki keskin nokta nedeniyle yüzeye hızlı bir şekilde nüfuz edebilir.Bu, kullanıcının matkap ucuyla işareti tam olarak belirlemesini sağlar.Merkezlemede daha iyi ve kayma yok.Dudak ve mahmuz ucu, düz yüzeylerde dolaşarak yırtılmayı önlemeye yardımcı olur, Temiz kesikler üretir.TALEBİNİZİ karşılayın-Sunduğumuz Brad Nokta Uçları ile, farklı ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayan 8 farklı çaplı delik 3/4/5/6/7/8/9/10mm işleyebilirsiniz.YAYGIN UYGULAMA-Tezgah matkabı, el matkabı ve geleneksel elektrikli matkap için uygundur.Ahşap, sunta, sunta, kontrplak, plastik, PVC, kauçuk vb.Için mükemmeldir.Set, matkaplarınızı koruyan ve ihtiyaç duyduğunuzda kollarınızın ulaşabileceği bir yere yerleştiren kaliteli bir plastik stand kasasına yerleştirilmiştir.Bu Titanyum yüksek hız çeliği, temiz giriş delikleri üretmek ve patlamayı sınırlamak için hassas bir şekilde öğütülür.Yumuşak ve sert ahşaplar için delik açmak için mükemmeldir.Derin öğütülmüş oluklarla mükemmel talaş ekstraksiyonuna sahiptirler.Bu set, en popüler kitleri yapmak için tasarlanmış bitlerle birlikte gelir.Ahşabı doğru bir şekilde delebildiğinden, Brad Point Uçları ile evin etrafında çekmeceler, dolaplar ve diğer DIY projeleri oluşturun.Bu nokta uçları, merkezde kalan ve hemen delmeye başlayan titanyum kaplıdır.Kullanımı kolay ve basit olan Brad Point Bits, ev iyileştirmeleri için çözümünüzdür.Brad Noktası Bit Özellikleri : 1. Hassas Mühendislik : Optimize edilmiş spiral tasarım, matkabın baştan sona daha iyi yönlendirilmesini sağlar. 2. Bu kullanışlı set, 1 mm'lik artışlarla 3 ila 10 mm arasındaki ortak metrik boyutları içerir.8 adet dereotu biti 3/4/5/6/7/8/9 / 10mm içerir, Set, matkaplarınızı koruyan ve ihtiyaç duyduğunuzda kollarınızın ulaşabileceği kaliteli bir plastik stand kasasına yerleştirilir. 3. Keskin Delme Noktası : Brad matkap ucu noktası, ahşap yüzeylere nüfuz etmek için mükemmeldir ve kaymayı ve yürümeyi önler. 4. Kolay ve Basit Organizasyon : Set, hızlı tanımlama için her bit boyutu ile etiketlenmiş bit tutucu ile birlikte gelir.İnce profil, setin küçük araç kutularında saklanmasını sağlar. 5. Matkap ucunun malzeme yüzeyinde yürümesini önlemek için bir zemin merkez noktası ile geliştirilmiş talaş ekstraksiyonu için özel olarak tasarlanmış flüt.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir