.

.

New
YARNOW çöp tenekesi-Mutfak Dolap Kapı Yatak Odası Ev Asılı çöp tenekesi Plastik çöp çöp kutusu çanta düzenleyici Tutucu (İskandinav Pembe)

YARNOW çöp tenekesi-Mutfak Dolap Kapı Yatak Odası Ev Asılı çöp tenekesi Plastik çöp çöp kutusu çanta düzenleyici Tutucu (İskandinav Pembe)

₺ 45.51

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Telefon, veri kabloları, anahtar, cüzdan veya içine koymak istediğiniz diğer küçük eşyalar için saklama çantası olarak da kullanılabilir.İnce işçilik ve çapaksız pürüzsüz yüzey ile güvenli bir şekilde asılır.Maksimum güç, dayanıklılık ve uzun ömür sağlamak için üstün kaliteli malzemelerden üretilmiştir.Bir yolculuğa çöp atmanız gerektiğinde kullanışlı ve kullanışlı.Açıklama Bu öğe, sarmalayıcılarınızı, mendillerinizi ve istenmeyen eşyalarınızı boşaltmak için kullanılabilir. trash.It en pratik şekilde tasarlanmıştır way.It minimum miktarda yer kaplar, ancak tüm bacak boşluğunuzu kaplamadan size tam çöp kapasitesi sağlar.Bu sürücüler ve gezginler için iyi bir öğedir.Özellikleri-Renk : gösterildiği gibi.- Malzeme : PP.- Boyutu : yaklaşık. 21x16x14 cm / 8.3x6. 3x5. 5 inç.- Bir yolculuğa çöp atmanız gerektiğinde kullanışlı ve kullanışlı.- Maksimum güç, dayanıklılık ve uzun ömür sağlamak için üstün kaliteli malzemelerden üretilmiştir.- İnce işçilik ve çapaksız pürüzsüz yüzey ile güvenli asılı.- Telefon, veri kabloları, anahtar, cüzdan veya içine koymak istediğiniz diğer küçük eşyalar için saklama çantası olarak da kullanılabilir.Paket İncluding1 x Mutfak Dolap Kapı Yatak Odası Ev Asılı çöp tenekesi Plastik Çöp çöp kutusu çanta düzenleyici Tutucu (İskandinav Pembe)-ev için.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir