.

.

New
WALJX BicycleTricycle 1 Yaşındaki Bisiklet çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet Çocuk Ride-on Oyuncaklar Çocuk Bisikleti Koşu Bisikleti 1.5 ila 5 Yaşındaki Erkek ve Kız Oyuncakları (Renk: Pembe) (Renk: Beyaz)

WALJX BicycleTricycle 1 Yaşındaki Bisiklet çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet Çocuk Ride-on Oyuncaklar Çocuk Bisikleti Koşu Bisikleti 1.5 ila

₺ 35.70

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Advantages [Avantaj Detayları : ayarlamadan önce ve sonra, iki ayar gidonu, 2 noktalı emniyet kemeri, katlanır ayak pedalı sayfası. ◆ oyunda [yaş] ' ın kendi kendini ayarlaması, esneklik ve yönü iyileştirme perception.Is 25 kg taşımak mümkün, daha uzun sürecek. ◆ [2 tip sürüş modu] : Binebilirsiniz tricycle.In buna ek olarak, denge bisikleti, sürgülü araba, basit devre tasarımı, hızlı kurulum, zaman ve emek tasarrufu olarak kullanılabilir, anne sadece 30 dakika içinde kolayca monte edilebilir. yeni bölümü [üçgeni, önleme yerçekimi, küçük bir boşluk, ortam, arka tekerlekler, düşük merkezi içinde, sabit bir roll-yapısal destek dayanan güçlü çerçeve : ergonomik koltuk tasarımı-dostu boya, yüksek mukavemetli, sağlam çerçeve, kolay kurulum, kolay montaj, bebek güvenliği binemez, anne olabilirsiniz. ◆ [Şişme / darbe direnci aşınma direnci tekerleği] : darbe direnci ve aşınma direnci pnömatik lastik lastikler, sürme ve emek tasarrufu, her türlü yol ve bebek sürme ve emek tasarrufu güvenliğine uyarlanmıştır. Features Özellikler Children Çocuklar için üç tekerlekli bisikletimiz, 1-6 yaş arası çocuklar için üç tekerlekli bir bisiklettir old.In çocuk kontrol modu, çocuklar kendi keşfetmek için world.It eğlenceli ve güvenli bir deneyim macera sağlar, montaj kolaydır.Ürün Adı : Çocuk üç Tekerlekli bisiklet Yaş : 1 yaşından 5 yaşına kadarürün Malzemesi : yüksek karbonlu çelik, kauçuk lastikürün toplam ağırlığı : 7.6 kgrenk sınıflandırması : mavi, pembe, beyazgenişletilmiş boyut : 92 * 76 * 48 cm Tip İpucu : 1. Tüm fotoğraflar gerçek fotoğraflar.Her bilgisayar monitörü bir renk sapması, ışık rengi, açı üretir ve kişisel anlayış için makul bir renk farkına yol açacaktır, çünkü bu bir kalite sorunu değildir, lütfen anlayın.2. Yukarıdakilerin tüm boyutları manuelmeasurement.To gerçek boyut ölçümleri hafif bir hata var, makul bir hata 1 ~ 2 CM.Lütfen orijinal hizmette profesyonel bir işiz company.To satış sonrası servis sağlayın.Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bir email.As en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz. products Feedbackürünlerimizden memnunsanız, tamamlayın ve lütfen bize gerçek geri bildiriminizi verin.Görüşleriniz bizi daha iyi olmaya teşvik edecektir.Teşekkürler!Beni affet.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir