.

.

New
YKQJS-YQ Ayna Dash kamera için Araba 10 IPS 4G ADAS Araba dvr'ı Dikiz Aynası Dash Kamera Otomatik Video Oynatıcı Araba Akıllı Sistem 170 Derece Lens RAM 2G / 16G (Sd Kart Bellek : 16 GB EKLEYİN)

YKQJS-YQ Ayna Dash kamera için Araba 10 IPS 4G ADAS Araba dvr'ı Dikiz Aynası Dash Kamera Otomatik Video Oynatıcı Araba Akıllı Sistem

₺ 773.67

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

- Streaming media sürüş kaydedici IPS tam dokunmatik ekran kullanır, daha yüksek çözünürlük daha canlı ve parlak renkler sağlayacaktır.Kullanıcı dostu UI arayüzü, işleminizi daha kolay ve daha rahat hale getirecektir. - Ayna sürüş kaydedici yükseltilmiş çip teknolojisini benimser ve ön ve arka kameralar olağanüstü yüksek çözünürlüklü görüntüler ve videolar sunarak full HD video çözünürlüğüne kadar ulaşabilir. -Dikiz aynası kamera ayna görüntüsü ve resmin dikey çevirme sağlayabilir.Gerçek durumunuza göre ayarlayabilirsiniz ve SUV'lar, kamyonlar vb.Ile mükemmel uyumludur. -Diğer sürüş kaydedicilerin görüneceği parazit fenomeni ile karşılaştırıldığında, bu ürün mükemmel koruma teknolojisi ve malzemeleri benimser ve çalışma sırasında radyo ve araç TV'nizde herhangi bir parazit kaynağına neden olmaz.Özellik : 1. Ultra yüksek performanslı işletim sistemi, dört çekirdekli, RAM4 GB + ROM32 GB veya RAM2 GB + ROM32 GB, çalışma hızı %50 daha hızlı2. Büyük 10 inç dokunmatik IPS ekran3. Video, diğer menü işlemleriyle birlikte görüntülenebilir.4. Ön kamera FHD 1080 p ve arka kamera FHD 1080 P, net kayıt ve park yardımı.5. Destek 4 G internet kartı ve mobil APP uzaktan izleme.6. Eller serbest ve dosya aktarımı, eşleştirildikten sonra, müzik dosyalarını akıllı telefonunuzdan araba dvr'sine aktarabilirsiniz.

Ürün parametreleri

Yeni Kız

Sen de olabilir